Kowalstwo Kubala Polski producent bram wjazdowych dwuskrzydłowych przesuwnych montaż automatyki faac, nice, beninca domofony oraz balustrad nierdzewnych, kutych. Konstrukcje stalowe .

       Balustrady wykonane przez firmę Kowalstwo Kubala z Radomska  są zabezpieczone cynkiem ogniowym jest pasywna dla wód deszczowych i środowisk zanieczyszczonych. Nie rdzewieje, nie płowieją szlachetne powłoki lakiernicze gwarancja jakości .
       

      Malowane proszkowo konstrukcje w palecie ral i antyczne struktury lub perłowe z brokatem . Nakładane  elektrostatycznie farbami i wygrzewane w piecach.
     Balkon to gwarancja bezpieczeństwa . Estetyka jest ważna ale tylko połączona z fachową opinią poparta projektem konstruktora z doświadczeniem . Obliczenia obciążeń na jakie jest narażona. Włoskie wzory cała gama małych ozdób listków gięć daje niepowtarzalne wzory.

Balustrada kuta

Balustrada kuta czarna połysk ocynkowana na dworze musi być zabezpieczona antykorozyjnie.

barierka kuta

Barierka kuta wyprodukowana w firmie Kowalstwo Kubala i zamontowana na Kowalowcu w Radomsku. tralki skręcane z koszyczkami z ozdobami szóstka gięte z brzuchem w 3 wielkościach 13cm 18cm 21cm.

       

balustrada kuta Radomsko

Balustrada schodowa poręcz płaskownik karbowany. Kuta stal gięta kuźnia.

Balustrada stalowa cynkowana malowana proszkowo

Barierka kuta balustrada z profili balustrada stalowa balkon ocynkowany balkon malowany proszkowo

balustrady ocynkowane

           Ocynk stali jest procesem w którym stal surowa przygotowane ma otwory technologiczne do wlania ocynku w profile i do odpowietrzania aby się cała zanurzyła. Jest oczyszczana w kwasie siarkowym, odtłuszczana, zanurzana w całości w podgrzanym ocynku do około 500 stopni. Oczyszczamy konstrukcje z popiołów nadmiaru zlanego ocynku piaskowana trafia na malarnie w której odgazowany ocynk jest poddawany malowaniu elektrostatycznemu i wypaleniu w piecu w temp. około 200 stopni.


Barierka gięta kuta

Barierki schodowe wykonane w firmie Kowalstwo Kubala na ulicy Krańcowa .kute ręcznie gięte ma słupach balustradowych jest wiele modeli i wielkości 90cm szerokość wzorów i odstęp 10 cm od stopni.

Dom i ogród

Balustrada kuta tralki kręcone z liściem z 12 mm poręcze z płaskownika karbowanego kolor struktura miedź antyczna bordo
balkon francuski
Mostek w ogrodzie wykonany w firmie Kowalstwo Kubala dla klienta z Działoszyna z giętą podłogą z profili. Wypełnienie pręty pełne z ćwiekami , poręcz karbowana 40x8mm zagięte na początku.

Balustrada schodowa

Balustrada kuta wykonana i zamontowana przez firmę Kowalstwo Kubala w kamienicy w Radomsku tralki z pełnego pręta 12mm z ozdobami w starym rustikalnym stylu, poręcz drewniana dąb palisander kolor.
balustrada ręcznie gięta 

Balustrady ocynkowane

Ocena:
Ocena:
Ocena:
Ocena:
Ocena:
Ocena:
Ocena:
Ocena:
Ocena:
Ocena:
pablo 2017 .

Licznik gości

  • Gości na stronie: 0
  • Odsłon łącznie: 0