Kowalstwo Kubala Polski producent bram wjazdowych dwuskrzydłowych przesuwnych montaż automatyki faac, nice, beninca domofony oraz balustrad nierdzewnych, kutych. Konstrukcje stalowe .

Balustrada Barierka

        Bezpieczeństwo na balkonie jest najważniejszym celem przy planowaniu produkcji. Zamknięcie przestrzeni, estetyka wzór a na końcu wykonanie technika .
        Najlepsza wysokość oscyluje między 90 cm schody strome strych do 110 cm szkoły szpitale galerie bhp -optymalnie 100 cm.
       Najważniejsza jest sprawa ochrony przed korozją jeśli jest to barierka zamontowana na zewnątrz .
          Kowalstwo Kubala projektuje swoje wyroby w oparciu o najwyższe standardy światowe tzn. takie cechy wygląd sposoby montażu które mają poparcie w Polskich Normach i certyfikatach              Jakości farb i ocynku pozwala na oszczędności czasu na szlifowanie starych powłok lakierniczych piaskowanie, kupno farb, estetykę , blaknięcie kolorów.
      Balustrady stalowe cynkowane malowane proszkowo spawane migmag. Poręcze są z profila 40x20x2mm lub40x30x2mm pozwala to na mocny uchwyt ręki oraz na sztywną konstrukcję. Tralki są pełne z 12x12mm oraz puste z krztałtownika profila 15x15x1,5mm lub 20x20x2mm .
Balustrady nierdzewne to czysty i nowoczesny materiał. Nie ma pośredniego wykonania albo szlifowana do wnętrz zalecana albo polerowana aisi 304 na zewnątrz aisi 316 . Łatwy w gięciu spawalny tig z gazem argon , kwasoodporność.  Mamy do dyspozycji nowoczesny materiał chętnie projektanci z niego korzystają amy je tworzymy. Trzeba nakładów na wykonanie ale firma Kowalstwo Kubala gwarantuje  bezpieczeństwo . Balustrady nierdzewne są wykonane z rur 42,4mm na poręczy i słupkach lub profili kwadrat prostokąt na słupkach oraz z wypełnienia prętów od 6mm 20mm pełnych lub rurek cienko ściennych od 12mm 25mm lub linek ze stali nierdzewnej w różnych odstepach poziomo lub pionowo 1,2,3,4,5 sztuk na słupku. 
balustrada schodowa kuta z poręczą z drewna wzór omega
pablo 2017 .

Licznik gości

  • Gości na stronie: 0
  • Odsłon łącznie: 0