Kowalstwo Kubala Polski producent bram wjazdowych dwuskrzydłowych przesuwnych montaż automatyki faac, nice, beninca domofony oraz balustrad nierdzewnych, kutych. Konstrukcje stalowe .

Cynkowanie ogniowe

Cynkowanie ogniowe zdjęcia z ocynkowni radomsko z broszury reklamowej do 7mb wanna mozliwość do 12mb z dłuższym oczekiwaniem przeciwdziała korozji na długie lata. PN EN ISO 1461 określa jej grubość od 30 mikronów do 170. czym jest, wielkość otworów na powietrze i wypływ ocynku .                   Proszę nie mylić z ocynkiem galwanicznym jest mniejsza powłoka trwałość krótsza bardziej dekoracja.
         Stal przygotowuje się przed cynkowniem odtłuszcza,płucze,kwas solny trawi,znowu płukanie,warstwa topnikowa,suszarnia,zanurzenie w gorącym cynku,chłodzenie.
          Korozja to zmora nie jednego ogrodzenia czy balustrad ciągłe dbanie o czyszczenie i malowanie przez właściciela konstrukcji jest irytująće czasochłonne i kosztowne np.piaskowanie czy farby. Pęcherze odpryski i brudna kostka zacieki na podmurówkach.
          Koszt ocynku jest niewielki średnio 2,50 zł za 1 kg stali w stosunku do czasu bez rdzy . Tylko podczas ogniowego cynkowania żelazo łączy się z trwale z cynkiem wewnątrz i nazewnątrz. Temperatura od 445` C  łączy się z żelazem. Po cynku są czyszczone popioły na profilach zawsze jest struktura chropowata nie wolno zbytnio jej czyścić malowanie strukturami niweluje wszystkie ubytki i miejsca chropowatości.

zastrzegam sobie prawo odmowy reklamacji na chropowatość po cynkowaniu i malowanie szczególnie na dużych profilach 80x20 60x20 lakiery  połysk i mat

na strukturach nic nie widać o czym upominam zamawiających.
pablo 2017 .

Licznik gości

  • Gości na stronie: 0
  • Odsłon łącznie: 0