Kowalstwo Kubala Polski producent bram wjazdowych dwuskrzydłowych przesuwnych montaż automatyki faac, nice, beninca domofony oraz balustrad nierdzewnych, kutych. Konstrukcje stalowe .

Kociołki na ognisko.

Za nim przybliżę trochę historii to napiszę że brak certyfikatu na garnek który ma ołów nikiel azbest itd skreśla go z cech do gotowania można sobie śrubki trzymać od silnika. Dlaczego firmy chińskie mają pozwolenie na sprzedaż nie wiem , myślę jednak że Polskie nasze dobre droższe ale pewne, nasze żeliwa są w NY dekle na ulicach zawory ławki lampy są doceniane poza granicami kraju .
Kociołki - garnek znany jest od XVI wieku ale przybliżę bardziej współczesną jego postać i przepis oraz rodzaje tych garów, ponieważ podróby chińskie nie są za dobrej jakości .Chodzi oto aby mieć jeden na całe życie., staram się poszerzać ofertę o nowe modele.
Oferta dla hobbystów i miłośników tej potrawy rozpowszechnieniu tej tradycji pieczenia ziemniaków na ognisku która pochodzi z okolic Myszkowa. Fajna zabawa i konkurencja dla grilla. dymfok prażonka, przekładaniec. Pieczonka jest naprawdę pyszna. To bomba kalorii ale można zrobić ją w wersji z małą ilością tłuszczu (ale to nie to samo).   

          Na pieczonkę zaprasza firma Kowalstwo Kubala sezon się rozpoczął zabawa przy ognisku i biesiada ceny od 110-450zł za jakość Polska produkcja nie chińskie tanio i pewnie pęknie


żeliwo 8mm grube da satysfakcję pieczenia nie spali się długowieczny.
          Witam, garnek znany jest od XVI wieku ale przybliżę bardziej współczesną jego postać i przepis oraz rodzaje tych garów ,ponieważ kopie chińskie nie są za dobrej jakości . Chodzi oto aby mieć jeden na całe życie a ja to udostępnię i zagwarantuje najlepsze odlewnie w jakich mam zaopatrzenie ,staram się poszerzać ofertę o nowe modele.
            Przeznaczony jako oferta dla hobbystów i rozpowszechnieniu tej tradycji pieczenia ziemniaków na ognisku która pochodzi z okolic Zawiercia, Myszkowa ,Ogrodzieńca Jura Krakowsko-Częstochowska .
           Fajna zabawa i konkurencja dla grilla . W Ogrodzieńcu w październiku są zawody na najlepszą pieczonkę w zależności od regionu nazywa się ją dymfok prażonka ,przekładaniec, pieczonka jest naprawdę pyszna bomba kalorii ale można zrobić ją w wersji z małą ilością tłuszczu, ale to nie to samo.
               Kociołek przed 1 użyciem 0,5 litra oleju słonecznik rzepak obojętnie, wlać do gara przykryć pokrywę postawić na ognisko jak zacznie się dymić z pod pokrywy wziąć gar( rękawice bo gorące) i oblać we wnętrzu po garze i pokrywce.
              Przepis 8 litr
          Pieczemy do 1 godziny w żar bez dużego ognia najlepiej napalić 20 min wcześniej można ją zrobić w kominku otwartym w domu lub w grillu na brykiecie ale czas będzie dłuższy
       5 liści wyłożyć dół gara i zostawić 1 na przykrycie potrawy
         4 łyżki smalcu na brzegi gara bądź konserwa mięsna
       0,5 litra wody
         boczek wędzony surowy na wyłożenie spodu 2cm grube 4 kawałki wystarczy ziemniaki 3 kg w ćwiartki grube kostki
        warzywa co lubicie marchew kostka
   4 sztuki cebula krążki 2-3 szt
    burak 1 szt zabarwia jedzenie ale daje łagodny posmak nie koniecznie (ja daję)
          kiełbasa 1,5 kg w kostkę mięso dowolnie lubię łopatkę w kostkę 1 kg i żeberka 5 szt Na wyczucie daje wszystko intuicyjnie ile się zmieści przekładamy ziemniaki warzywa cebula mięso i tak dalej kiełbasa ziemniaki warzywa co warstwy solić i pieprzyć do smaku można dać przyprawę do szaszłyków grila co lubicie
opcjonalnie kurczak na wierzch ale inna posypka smakim się nie zmieszają  sprawdzone i tanie  

Smacznego pozdrawiam.
pablo 2017 .

Licznik gości

  • Gości na stronie: 0
  • Odsłon łącznie: 0