Kowalstwo Kubala Polski producent bram wjazdowych dwuskrzydłowych przesuwnych montaż automatyki faac, nice, beninca domofony oraz balustrad nierdzewnych, kutych. Konstrukcje stalowe .

Piękny duży grot 16 cm 20x20 tralka i płaskowniki giete 3 cm .w środku kute szyszki i odlew żeliwny . Nie tylko forma ale i kolor maja znaczenie i odbiór w wyglądzie nowoczesny lub stary styl .

Ogrodzenia

 Posesja ma za zadanie chronić nas domowników, dzieci od intruzów, niechcianego zwierza,odgrodzić przestrzeń z ruchliwej  ulicy, zabezpieczyć nasz dobytek ,choćby w postaci auta.
          Bramę można zrobić razem z automatyką i bez wychodzenia z auta otworzyć bramę wjazdową dwuskrzydłową czy przesuwną. Nasze bramy są przystosowane do automatyki więc można to wykonać w każdej chwili z uwagi na koszty.      
           Ogrodzenia nabrały obecnie większego znaczenia czy to w firmie techniczna  czy w domu . Nawiązuje do otoczenia, elewacji, kolumn cechy dworku i nowoczesne styl z profili  minimalizm. Posiadamy plastyka rysownika projektanta inżyniera od obciążeń, mozliwość wizualizacji lub projekt z otrzymanego zdjęcia.
         Forma ma współgrać z zamierzonym celem projektanta ale godzić również potrzeby klienta. Natomiast od strony bezpieczeństwa i techniczne sprawy ustalamy z elektrykiem .
           Brama stalowa z profili 80x20 x2mm natomiast kuta, gięta łuki z płaskownika 30x4mm profil tralki 15mm groty kute rozeta środkowa,zawiasy regulowane, malowana  czarna połysk z podkładem montaż słupki zamki szyldy 2500 wzorów

Przęsła

przęsła z kątownika lekko wygięte profile proste tralki z kątownika zabezpieczone ocynkiem i malowane proszkowo cięte na ostry czubek.
ogrodzenie wysokie 2 m z płytą podmurówka 30cm słupki 2,5 mb zprofila 20x20 rama 50x30 ral 7021 antracyt ciemny grafit
Ogrodzenia są wykonane w technice spawów krytych płaskownik z jednej strony prosty lub gięty i z drugiej to samo tylko spawany od środka
Katalogi do wglądu zdjęcia pozwalają na budowę różnych wzorów groty, tralki, rozety, koła, kręcone szyszki cetki eski hiszpany itp

Płot kuty

Przęsła gięte

przęsła gięte łuki równoległe 135-150cm wysokie struktura czarna
komplet brama i furtka kuta z rozetami w kwieciste wzory.
brama dwuskrzydłowa kuta
Ogrodzenie z kamienia naturalnego z podmurówką z naszymi przęsłami z profili 80x20 kolor antyczny srebro zakotwione w słupkach cynkowane

pablo 2017 .

Licznik gości

  • Gości na stronie: 0
  • Odsłon łącznie: 0