Balkon i różne formy wzory

Witamy w świecie balkonów. W budownictwie najważniejsze jest że nie możemy oprzeć się na decyzji o nieposiadaniu w domu balkonu.

Myślę że jeszcze długo długo będziemy projektować i uzupełniać elewację budynku o balkon. Posiadając dostęp do tak dużej ilości materiałów nie możemy się oprzeć ich budowy .

Balkon z profili giętych 80×20

W budownictwie elewacji balkon jest inspiracją do projektowania.

Nowe trendy stylistyki na balkon jako szkło stal nierdzewna szlifowana i polerowana gatunek aisi 316. Ponieważ jest to nierdzewka która nie powoduje plam odbarwień . A od kwaśnych deszczy oparów spalin oraz przemysłowych nieczystości jest ona na te wszystkie fizyczne pierwiastki odporna.

Balkon z profili 60x20x2

W naszej firmie kowalstwo Kubala z Radomska stosuje się wiele designerskich pomysłów na balkon połączenia słupki z nierdzewki na uchwytach do szkła oraz taflę szkła bezbarwnego szlifowane lub mleczne. Stosujemy również balkony stalowe ocynkowane posiadają one różne wzory profili proste tralki kute kręcone różnego typu zdobienia listne.

Park maszynowy

W wyposażeniu maszynowym giętarkę do gięcia poręczy balkonów tworzymy formy nieregularne poręcze w literę c l i proste możemy wygiąć w formie półokręgu i skośne pod kątem połączone z tarasem lub schodami.

Balkon polerowany nierdzewny

Ocynk ogniowy balkonów zabezpieczenie antykorozyjne.

Pozostała jeszcze forma zabezpieczenia ocynku można to zrobić na dwa sposoby jakimi farbami poliwinylowy mi dwuskładnikowy mi albo lakierem piec owym wypalonym w piecu jest to lakier proszkowy Malujemy detale oraz duże elementy do 10 m długie 2,5 m wysokie metr 80 szerokie.

Ocynk Ogniowy jest niezbędny. I tak powoduje zanurzenie całej konstrukcji balkonu w gorącym cynku gdzie cynkowane profile są wewnątrz i na zewnątrz. Nie tak jak w przypadku ocynku galwanicznego tylko po zewnętrznej stronie w marketach jest to nagminne.

Wykorzystanie na tarasach konstrukcji balkonu.

strona z tarasami znajduje się na fb tarasy kubala

Pod tym linkiem znajdziecie państwo deski na balkon i ogrodzenia można zakupić na dowolny wymiar .