Kowalstwo Kubala

Balustrady

Balustrady schodowe wykonane w firmie Kowalstwo Kubala

Witam firma kowalstwo Kubala buduje różnego typu projekty z wewnętrznych balustrad każdy kto posiada firmę lub budynek jednorodzinny jakąkolwiek kondygnacje budynku musi posiadać schody. Na nich oczywiście umieszczona jest dla bezpieczeństwa wszystkich domowników jak i kontrahentów balustrada.

Wyróżniamy dwa typy balustrad montowana na stopniu czyli przykręcana do płytki i do drewna do marmuru lub mocowana na ścianie są to różnego typu rozety okrągłe z dwoma otworami lub rozety prostokątne z czterema otworami. Balustrady wewnętrzne dzielimy również na kilka innych odmian każda z balustrad Posiada pewne cechy formy jedno z nich jest są elementy kute czyli jest to balustrada kuta która posiada do pralki w pionie lub w poziomie zależy od wzoru już chodzi to o nieregularne wzory wyginane w różne formy mogą być ozdobione listkami mogą być również z prętów kwadratowych jak i okrągłych pełnych i pustych jestem po balustrady ocynkowane ze względu na to że nie ma takiej potrzeby można zrobić tylko podkład i malowanie proszkowe lub Malowanie tradycyjnymi farbami strukturalnymi i na każdym z nich można wykonać również patynę powoduje że mamy ładny efekt złoty.

Nasza strona social media

https://m.facebook.com/kowalstwokubalaradomsko/?locale2=pl_PL

tak jak dym z papierosa wygląda to w ten sposób że na każdym z elementów które są wypukłe lub jakieś kwiaty przecierając pędzelek złotym lub srebrnym wyznaczamy linie bezpośredniego kontaktu z farbą wszystko co się znajduje w zagłębieniach jest do dalej koloru bazowego jeśli wybieramy czarny i złoty wtedy najbardziej to kontrastuje czy tam czarny i srebrny.

Balustrada może mieć również bardzo nowoczesny styl. Jest to drewno połączone ze szkłem w grube bale wyfrezowane wewnątrz, cała szyba jest na specjalnych Klinach i na gumach również daje się silikony bezbarwne lub w kolorze zależne od koloru drewna również włączone drewno z nierdzewką Supra w okrągłych lub kwadratowych i wypełnienie tych słupków jest przeróżne może być to szyba szyba malowana może być to piaskowana może on być podświetlana uchwyty mamy czy słupkach różnego typu będą to okrągłe przelotowe możemy to zrobić na stopniu może byśmy frezowana rurka przez nią przychodzi szkło z otworami i też skręcona Wszystkie elementy są gumowane specjalnie odizolowywający od stali żeby nie doszło do pęknięć szyby Natomiast są hartowane plus folia występują w różnych konfiguracjach szerokości 4 4 1

6 6 1 oraz 8 8 1 każda z nich Posiada folię jest to taka sama folia jak w aucie w przedniej szybie Balustrady cechuje wygląd najczęściej jest to 2 x słupek pionowy połączony poręczą . Wypełnienie dowolne począwszy od rurek płaskowników, nierdzewnych linek, wypaloną blachę.

Więcej info można doczytać o stała h nierdzewnych i drzewnych w tym linkuhttp://pl.wikipedia.org/wiki/Stal_kwasoodporna