Balustrady kute

Balustrady wykonane w firmie Kowalstwo Kubala

Witam firma kowalstwo Kubala buduje różnego typu projekty z wewnętrznych balustrad każdy kto posiada firmę lub budynek jednorodzinny jakąkolwiek kondygnacje budynku musi posiadać schody. Na nich oczywiście umieszczona jest dla bezpieczeństwa wszystkich domowników jak i kontrahentów balustrada.

Montaż na boku ściany

Wyróżniamy dwa typy balustrad montowana na stopniu czyli przykręcana do płytki i do drewna do marmuru lub mocowana na ścianie są to różnego typu rozety okrągłe z dwoma otworami lub rozety prostokątne z czterema otworami.

kuta balustrada

Wewnętrzne dzielimy również na kilka innych odmian . Wyobraźmy sobie że każda z balustrad posiada pewne cechy formy. Jedną z nich jest element kuty czyli jest to balustrada kuta która posiada tralki w pionie lub w poziomie zależy od wzoru jeśli chodzi o nieregularne wzory wyginane w różne formy mogą być ozdobione listkami albo mogą być również z prętów kwadratowych jak i okrągłych pełnych i pustych .

smok kuty

Cynkowane nie muszą być ze względu na to że nie ma takiej potrzeby brak wilgoci. Można zrobić tylko podkład i malowanie proszkowe lub Malowanie tradycyjnymi farbami strukturalnymi i na każdym z nich można wykonać również patynę powoduje że mamy ładny efekt złoty.

Nasza strona social media

https://m.facebook.com/kowalstwokubalaradomsko/?locale2=pl_PL

Balustrada stare złoto

y przecierając pędzelek złotym lub srebrnym wyznaczamy linie bezpośredniego kontaktu z farbą wszystko co się znajduje w zagłębieniach jest do dalej koloru bazowego jeśli wybieramy czarny i złoty wtedy najbardziej to kontrastuje czy tam czarny i srebrny.

Więcej info można doczytać o stała h nierdzewnych i drzewnych w tym linkuhttp://pl.wikipedia.org/wiki/Stal_kwasoodporna