Kowalstwo Kubala

Bramy dwuskrzydłowe

Bramy dwuskrzydłowe główne cechy

Wyróżnia je podwójne skrzydła zawias przy słupku metalowym profil lub murowany oraz w większości równy podział wjazdu na posesję.

Adres linku do informacji o ocynku w cynkowni Radomsko i regulaminhttp://pl.wikipedia.org/wiki/Cynkowanie_ogniowe

Oraz z Radomsko

Adres http://cynkownia-Radomsko.pl

Bramy dzielimy na wiele rodzajów . Mamy wiele z nich w sprzedaży .

Jest wykonana w postaci zamkniętej przestrzeni czyli ramka kończy się profilem lub dwoma płaskownikami które zamykają pręty pełne i zakończone grotem.

Brama dwuskrzydłowa z profili 100×20

Brama dwuskrzydłowa może mieć również postać nieregularnego środka czyli może być w postaci dłuższego skrzydła i krótszego skrzydła w momencie kiedy potrzebujemy brama furtki i takie rozwiązanie jest najlepsze jest możliwość założenia w tym zamka i zablokowania jednego z dłuższych skrzydeł. Również można na niej być jako furtka z klamką otwierana ręcznie lub z elektrozaczepu jest to metoda którą można wykorzystać razem z automatyką i z wideodomofonem lub domofonem.

Brama kuta srebro antyczne

Najczęstszym wyborem bram dwuskrzydłowych jest chęć i możliwość otwierania jednego skrzydła lub jednej połówki oraz możliwość otwierania na równym poziomym terenie automat ma możliwość ustawienia logiki w której jeden z przycisków będzie służył do otwierania jako jednego skrzydła na przykład o metr.

Brama dwuskrzydłowa można ją wykonać na wiele sposobów przede wszystkim jest to stal czarna jeden z nich z tych materiałów który poprzez otwory techniczne wlewa się ocynk do środka i cynkuje się zewnętrzna część profili łącznie z różnymi dekoracjami listny mi bądź nowoczesne formy w formie profili poziomych które składają się z elementów 60 x 28 x 20 lub 100 x 20 w wyniku tego typu formy uzyskujemy bramy panelowe przez które mało widać są również osłona przeciw wiatru.

Tego typu bramy można umieścić zawiesić na słupkach stalowych zwykle jest to profil 80 na 80 oraz 100 x 100 z grubą ścianę na 3,4 mm oczywiście również wszystko ocynkowane i malowane Proszkowo pod kolor po cynkowaniu tego typu bramy również można zawiesić na murowanych częściach architektury ogrodzenia do których można zastosować automatykę z ramieniem gdyż środek bramy nie pozwala na umieszczenie siłowników tulejkowych z wyjątkiem Long fakt 418 lub Beninca Bob lub Nice 3024

Strona naszej malarni proszkowejhttp://www.wol-witcolor.pl/