Bramy dwuskrzydłowe

główne cechy

Wyróżnia je podwójne skrzydła zawias przy słupku metalowym profil lub murowany oraz w większości równy podział wjazdu na posesję.

Adres linku do informacji o ocynku w cynkowni Radomsko i regulaminhttp://pl.wikipedia.org/wiki/Cynkowanie_ogniowe

Oraz z Radomsko

Adres http://cynkownia-Radomsko.pl

dzielimy na wiele rodzajów . Mamy wiele z nich w sprzedaży .

Jest wykonana w postaci zamkniętej przestrzeni czyli ramka kończy się profilem lub dwoma płaskownikami które zamykają pręty pełne i zakończone grotem.

Brama dwuskrzydłowa z profili 100×20

Brama dwuskrzydłowa może mieć również postać nieregularnego środka. I taki może być w postaci dłuższego skrzydła i krótszego skrzydła w momencie kiedy potrzebujemy bramo furtki. I takie rozwiązanie jest najlepsze możliwość założenia w tym zamka i zablokowania jednego z dłuższych skrzydeł.

Również może być jako furtka z klamką otwierana ręcznie lub z elektrozaczepu jest to metoda którą można wykorzystać razem z automatyką i z wideodomofonem lub domofonem.

Brama kuta srebro antyczne

Najczęstszym wyborem bram dwuskrzydłowych jest chęć i możliwość otwierania jednego skrzydła lub jednej połówki oraz możliwość otwierania na równym poziomym terenie automat ma możliwość ustawienia logiki w której jeden z przycisków będzie służył do otwierania jako jednego skrzydła na przykład o metr.

Można ją wykonać na wiele sposobów przede wszystkim jest to stal czarna . Poprzez otwory techniczne wlewa się ocynk do środka i cynkuje się wewnętrzna część profili łącznie z różnymi dekoracjami listnymi bądź nowoczesne formy w formie profili poziomych. Na przykład składają się z elementów 60 x 28 x 20 lub 100 x 20 w wyniku tego typu formy uzyskujemy bramy panelowe. I tak przez które mało widać są również osłona przeciw wiatrową.

Tego typu bramy można umieścić zawiesić na słupkach stalowych zwykle jest to profil 80 na 80 oraz 100 x 100 z grubą ścianę na 3,4 mm oczywiście również wszystko ocynkowane i malowane Proszkowo pod kolor. Oczywiście po cynkowaniu tego typu bramy również można zawiesić na murowanych częściach architektury ogrodzenia do których można zastosować automatykę z ramieniem gdyż środek bramy nie pozwala na umieszczenie siłowników tulejkowych z wyjątkiem Long fakt 418 lub Beninca Bob lub Nice 3024