Brama przesuwna

Bramy przesuwne samonośne na szynie prowadzącej automatyczne.

Wykonie i montaż transport sprzedaż ocynkowanie antykorozyjna powłoka i malowanie proszkowe.

OTWIERANIE BRAM RĘCZNE LUB MECHANICZNE .

NAPĘD polecamy mamy w ciągłej sprzedaży z montażem od polskiego przedstawiciela różne koszty i marki.

brama przesuwna z automatyką somfy

Strona z automatami https://www.nice.pl/kategoria/automatyka-do-bram-przesuwnych

Wykonanie fundamentu pod bramy przesuwne w firmie Kowalstwo Kubala.

Montaż zaczynamy bramy przesuwnej od wykopania bloku fundamentu który będzie większy niż przeciwwaga bramy. Jeśli mamy przeciwwagę 200 cm blok betonowy musi mieć przynajmniej 220 230.

Najważniejsze żeby przy części pierwszej od słupka gdzie będzie rolka prowadząca zrobić beton szerszy na 65 cm i w tym miejscu przedłużamy go o kolejne 80 równolegle w stosunku do bramy. Dzięki temu mamy miejsce na automatykę jest ona w miejscu stabilnym tam Gdzie jest beton. Pamiętamy jeszcze o wyprowadzeniu przewodów elektrycznych w tym miejscu rurę Spiro niebieską z możliwością włożenia wielu przewodów przynajmniej 5 cm szeroko. Mamy jeszcze jedno miejsce ważne tam gdzie Brama będzie parkować jest to słupek w którym umieszczamy but oraz łapacz Górny bramy.

BETONOWANIE

Ważne jest żeby poziomowany beton miał równe krawędzi równą powierzchnię będą w tym miejscu przykręcone wózki 5 rolkowe 8 rolkowe 12 rolkowe zależności od długości bramy i jej wagi przede wszystkim.

Nasza firma kowalstwo Kubala współpracuje od wielu lat z firmą z Częstochowy Frezmet w której kupujemy oryginalne certyfikowane wózki które są ocynkowane lub galwanizowane wszystkie wózki są z rolek łożyskowane lub rolki z tworzyw teflonowych cicho pracuje

Somfy bateria w zestawie, beninca Bull 5, nice robus 400,faac 740 w ciągłej sprzedaży.

Znane firmy produkujące automatykę napędy.

Stosujac automatyka do bramy przesuwnej Musimy pamiętać o kilku bardzo ważnych rzeczach na pewno zębatka po lewej lub prawej stronie bramy która napędza bramę może być ona metalowa ocynkowana. Posiadamy również w sprzedaży PCV lub oblane PCV i metalowe wewnątrz montaż jest tych listew bardzo prosty.

Strona beninca u nas można kupić z montażem https://beninca.pl/kategoria-produktu/napedy-do-bram-przesuwnych/

NASZE REALIZACJE