O nas

Firma Kowalstwo Kubala działa na rynku od 2003 roku.

Jesteśmy z Radomska z centralnej Polski co daje nam możliwość działania w różnych stronach kraju. Prowadzimy różne projekty klienta. W tym czasie udało nam się zgromadzić duży park maszynowy oraz narzędzi , które wpływają na solidności i dokładność. Zapewniam że cięcie profili, usługi wypalania laserem ,wiele produktów zamieniają się w wasze wymarzone ogrodzenia czy balkony. A gotowe elementy są bezpośrednio przewożone do klienta ,lub firmy skraca to czas oczekiwania na produkty.

W wyniku tego malowanie proszkowego wszelkich naszych bram balustrad furtek konstrukcji jest w zupełności nieszkodliwe . Na przykład skracają czas schnięcia nie ma lotnych substancji . Wypalane są w piecu.

Tak spawamy aluminium stal czarną oraz stal nierdzewną 304 i 316 w zależności od miejsca montażu i zamówionego produktu.

dav

Na pewno wyróżniamy się nowatorskim podejściem do projektów. Poprzez programy unijne posiadamy bardzo duże doświadczenie w produkcji i usług dla klientów indywidualnych oraz firm.

Wdrożenie najnowszych technologii w własnej firmie na montaże. Szkolenie wielu ludzi w cynkowni czy lakierni. Tworzymy dzieła na miarę ówczesnych czasów.

Ponieważ architekci, wystawcy na targach poddają kontroli co się podoba. I znamy potrzeby klientów i szanujemy ich decyzje w wyborze wymarzonego otoczenia domu . Wprowadziliśmy wiele udoskonaleń poprzez ciągłą naukę w pracy z klientem i podczas montaży.

Zapraszamy do zamówień z dużym wyprzedzeniem .